הסעות פרטיות

הסעות פרטיות ברון גל

חברת רון-גל מתמחה מזה למעלה מ 20 שנה בשירותי הסעות פרטיות לחברות, ארגונים, מוסדות וקבוצות. החברה מתמחה בשירותי הסעות לחברות המובילות במשק כגון פרטנר תקשורת, רגבים, דלתא, ועוד, ולמוסדות ממשלתים, עיריות, קיבוצים, מושבים ומועצות מקומיות כגון עירית ראש העין ומועצה מקומית עמק חפר. ייחודה של החברה טמון בשילוב בין השירות האישי והאדיב לבין ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדישים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה המותאם לצרכי הלקוח.

שירותי הסעות

החברה מציעה שירותי הסעות מגוונים המותאמים אישית לצרכי כל לקוח ולקוח. חברת הסעות רון גל מקפידה על תודעת שירות גבוהה, ועל כן, לכל לקוח, מוצמד מנהל תיק לקוח הזמין לו בכל שעות היממה ומלווה את הלקוח החל מהיכרות ארגונית ותכנון צרכי הנסיעה, תוך שמירה על קשר רציף לעדכונים, וכלה בדילוור שירות ההסעות המוזמן.

חברת הסעות רון גל מספקת שירותי הסעות פרטיות:

 

במגזר העסקי והציבורי, הסעות לעובדים מהווים שירות יעיל וחסכוני לחברות וחוויה נעימה לעובדים. חברת רון גל מספקת שירותי הסעות לעובדים, שירותי הסעות לועדי עובדים, ימי כיף, טיולים וכו'. כמו כן, מציעה החברה שירותי VIP הכוללים הסעות מיוחדות וליווי צמוד לאנשי עסקים ואומנים, שירותי הסעות לאירועים מיוחדים כגון חתונות, בר מצווה ועוד.

חברת ההסעות רון גל מתמחה גם בשירות הסעות עבור תלמידים וגני ילדים. החברה מצטיינת ברף גבוה של בטיחות, וכל רכביה מצוידים במערכת icare של חברת "איתוראן" המתריעה על שיכחת ילדים באוטובוס. כל נהגי החברה המסיעים תלמידים הינם בעלי רשיון מיוחד להסעת ילדים ומקפידים על חגירת חגורות בטיחות.

חדשנות בדרכים

צי הרכבים של רון גל הינו חדיש, וכל כלי הרכב מפוארים ובסטנדרטים גבוהים. שירותי ההסעות של החברה כוללים רכבים בגדלים שונים, החל מרכבים פרטיים מפוארים, מיני-ואנים ואוטובוסים חדישים. כל הרכבים הינם חדישים ומאובזרים לנוחותם המירבית של הנוסעים: הרכבים הפרטיים מפנקים ומרווחים והאוטובוסים כוללים טלויזיה, די.וי.די, מקרר, מערכות שמע וכריזה, אינטרנט אלחוטי (WIFI), ומזגן. כמו כן, בכל הרכבים מותקנת מערכת GPS לווינית.

בטיחות בדרכים

נושא הבטיחות בשירותי ההסעות הינו בעל חשיבות מירבית בחברת רון גל: כל רכב בחברה עומדי בתקן ובעל אישור של משרד התחבורה ומצוייד באביזרי בטיחות כגון חגורת בטיחות ומערכת למניעת שיכחת נוסעים icare של חברת "איתוראן". בחברה קצין בטיחות האחראי על בטיחות צי הרכבים וכל נהגי החברה פועלים להובלת הנוסעים למחוזותיהם בבטיחות מירבית.

שירותי הסעות מיוחדים

רון גל מספקת שירותים המותאמים הן לבעלי מוגבלויות והן למגזר הדתי והחרדי. לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות. לציבור הדתי, החברה מאפשרת שמירה והתחשבות במועדי ישראל ובשבתות ומציעה הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות.

אודותינו

חברת ההסעות הוקמה בשנת 1989 על ידי רונן חירק, המכהן כמנכ"לה. "במשך 23 שנותיי כמנכ"ל\בעלים של חברת רון גל תמיד דאגתי לשים את לקוחותינו בעדיפות עליונה, תוך מתן דגש על שירות מקצועי ואדיב ועל בטיחות ונוחות הנוסעים." ומעידה על כך המלצתה של סיגל משה מחברת מטריקס "ברצוננו להודות לכם על השירות והיחס הטוב…כל בעיה נפתרת במהירות… תודה רבה לכל הנהגים הנפלאים שעובדים איתנו, מסיעים אותנו תמיד בחיוך!"

צרו קשר להיכרות עימנו ותאום שירותי הסעות פרטיות העונים על דרישותיכם!

הסעות פרטיות בכל רחבי הארץ

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק