שירותי הסעות לעובדים

שירותי הסעות לעובדים אצל רון גל

אנו בחברת הסעות רון גל מבינים היטב את החשיבות בשירותי הסעות לעובדים הן למעסיקים, והן לעובדים. נתח גדול משירותי ההסעות שמספקת החברה לקהל לקוחותיה הנאמן הינו בתחום הסעות עובדים. חברת רון גל מצטיינת מזה למעלה מעשרים שנה בשירות אדיב, מקצועי ומהימן המביא את ציבור העובדים למקום עבודתם בזמן, בביטחה ובנסיעה נעימה. עם קהל הלקוחות המרוצים נמנות החברות מובילות בארץ כגון פרטנר, נטפים, נט-ויז'ן, דלתא, הארגז, ועוד ועם לקוחותיה במגזר הציבורי נמנות עיריות, מועצות מקומיות ואיזוריות רבות.

הסעות עובדים הופכות להיות נפוצות יותר ויותר. עם עלייתם המתמדת של מחירי הדלק, העמידה הממושכת בפקקי התנועה, ושכיחות תאונות הדרכים, אין פלא שחברות מציעות לעובדיהן את האפשרות לבלות את דרכם לעבודה בנמנום, שיחה נעימה, גלישה באינטרנט או בקריאה, ובזאת להבטיח את הגעתם בזמן, עירנותם ובטחונם של העובדים.

צי הרכבים שלנו

כל רכבי חברת הסעות רון גל הינם חדישים (החל משנת יצור 2010 ואילך), מפוארים ומאובזרים לנוחותם המירבית של נוסעיה. כל רכבי החברה מצויידים בתוספות מפנקות כגון מערכות טלוויזיה ושמע, מקרר ואינטרנט אלחוטי. הכסאות מרווחים ובעלי זויות ישיבה שונות, לנוחות מירבית. כל הרכבים מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר ובעלי מיזוג אויר חזק ויעיל.

תחום הבטיחות בדרכים הינו התחום בו משקיעה החברה את מירצה ומשאביה: כל רכבי החברה מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שיכחת נוסעים, עומדים בתקני משרד התחבורה, ומצויידים בחגורות בטיחות בכל מושב. החברה מעסיקה קצין בטיחות במשרה מלאה.

שירותי הסעות בחברת רון גל

רון גל מספקת שירותי הסעות אמינים ומקצועיים בתחומים הבאים:

  • הסעות עובדים
  • הסעות לאירועים
  • הסעות תלמידים
  • הסעות לתיירות חוץ ופנים
  • הסעות לטיולים
  • שירותי הסעות VIP לאנשים עסקים

לחברת רון גל פריסה ארצית, והיא מציעה חוזי התקשרות ארוכי או קצרי טווח, בהתאם לדרישות הלקוח. היעילות התפעולית של החברה מציעה ללקוחותיה גמישות מירבית בשירות תוך שמירה על טווח מחירים נוח.

רון גל מספקת שירותים המותאמים הן לבעלי מוגבלויות והן למגזר הדתי והחרדי, תוך שמירה והתחשבות בחגי ומועדי ישראל ובשבתות. כמו כן מציעה החברה
שירותי הסעות מופרדות. לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה הסעות ברכבים מותאמים, ובהתאם לחוקי הנגישות בישראל.

מקצועיות בשירות


ציבור הלקוחות הנאמן של חברת הסעות רון גל מעיד על שירות אישי, אדיב ומהימן. לכל לקוח בחברה מצוות מנהל תיק לקוח אישי, המסייע ללקוח בכל צרכיו ועומד לרשותו בכל שעות היממה. מתוך היותה חברה משפחתית בעלת מבנה אירגוני שטוח, מאפשרת רון גל ללקוחותיה היכרות אישית וגישה ישירה להנהלה

אודות החברה


חברת רון גל הוקמה בשנת 1989 ע"י רונן חירק, המכהן עד היום כמנכ"ל החברה. תחום השירות הינו קרוב לליבו של רונן, המציב רף גבוה לעובדי החברה, שרבים מהם עובדים בה למעלה מעשור. "תמיד עומד לנגדנו חזון החברה והשאיפה המתמדת להוביל בכל הקשור לתחום ההסעות ,בטכנולוגיה ,בבטיחות, בשירות ,ברמת הנהגים".

קרן גרוס, מנהלת משאבי אנוש בחברת הארגז: " מחודש אוגוסט 2012 אנו נהנים משירותיה של חברת ההיסעים רון גל לצורך הסעת עובדים על בסיס יומי. חברת רון גל סייעה לנו בהסעת עובדים גם בעת העתקת המפעל ותמכה בכל נושא העברת העובדים. ראוי לציין שהשירות תמיד ברמה הגבוהה ביותר- זמינות 24 שעות ביממה ותגובה מידית בכל נושא. אנו שבעי רצון מהעבודה עימם."

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עימנו לתכנון משותף של שירותי הסעות לעובדים בחברתכם!


  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק